Torty

Smaki tortów

Śmietankowy - delikatny krem na bazie bitej śmietany na jasnym biszkopcie wzbogaconym ajerkoniakiem, opcjonalnie z owocami sezonowymi lub innymi.

Czekoladowy - wyśmienita kompozycja musu z ciemnej czekolady na bazie bitej śmietany z pijanymi wiśniami na czekoladowym biszkopcie wzbogacony likierem wiśniowym.

Biały Rosyjski - kompozycja kremów z białej i ciemnej czekolady z alkoholem na czekoladowym biszkopcie nasączonym dużą ilością spirytusu i kawy.

Truskawkowy - truskawkowy krem na bazie bitej śmietany w towarzystwie świeżych truskawek wzbogacony likierem cytrynowym.

Malinowy - mus malinowy na bazie bitej śmietany z warstwą pełną malin na puszystym biszkopcie wzbogaconym likierem kokosowym.

Tiramisu - krem tiramisu oprószony kakao na jasnym biszkopcie wzbogacony likierem amaretto.

Pralinowy - krem o smaku toffi na bazie bitej śmietany, chrupiąca masa pralinowa na puszystym biszkopcie z likierem toffi.

Owoce lasu - delikatny mus z leśnych owoców na bazie bitej śmietany wypełniony leśnymi jagodami na puszystym biszkopcie subtelnie wzbogacony likierem cytrynowym.

Baby cake - stworzony z myślą o najmłodszych, delikatny mus na bazie bitej śmietany z drobną kolorową galaretką wielosmakową na jasnym biszkopcie wzbogaconym naturalnym sokiem owocowym bez dodatku alkoholu.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Domin"
ul. Kościelna 33
76-248 Dębnica Kaszubska
tel. 59 813 13 14
tel. kom. 602 117 090
biuro@domin.com.pl