O nas

Firma "Domin" została założona w 1992 roku, w Dębnicy Kaszubskiej. Zakład z roku na rok dynamicznie się rozwija, a pieczywo z Piekarni "Domin" zaczęło być cenione i rozpoznawane przez Klientów. Z czasem ich grono stawało się coraz liczniejsze, a dobra opinia o Piekarni-Cukierni i jej wyrobach jest znana na Pomorzu Środkowym.

Aktualnie firma DOMIN jest jednym z największych pracodawców na terenie gminy Dębnica Kaszubska. Pracownicy, ze swoją wiedzą, umiejętnościami i sercem do pracy, stanowią nasz największy kapitał. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem maszynowym, piecami najnowszej generacji, a także nową flotą samochodów dostawczych. Dostarczamy nasze wyroby do ponad 200 sklepów w promieniu 100 km. W roku 2007 wprowadziliśmy w całej firmie system HACCP, a także jesteśmy w trakcie wprowadzania systemu zarządzania jakością ISO.

Nasza firma znana jest z dobroczynności wspomagamy instytucje kultury, sportu jak i osoby prywatne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów sukcesywnie wprowadzamy do oferty nowe wyroby. Na chwilę obecną produkujemy 30 rodzajów chleba, pełen asortyment bułek, pieczywa pszennego, przekąsek, wyrobów ciastkarskich, ciast, tortów, lodów.

W 2009 roku chcąc poszerzyć naszą ofertę zakupiliśmy linię do produkcji ciastek.

Chcąc ułatwić Konsumentom zakupy naszych produktów, uruchomiliśmy punkty firmowe i patronackie.

Naszą filozofią jest poszanowanie piekarniczych tradycji. Sięgamy po stare, czasami nawet zapomniane polskie receptury. Wypiekamy chleb bez żadnych sztucznych dodatków, tradycyjną metodą, z naturalnie zakwaszonej mąki żytniej. Dzięki temu "Chleb Dębnicki" pszenno-żytni jest uznawany za najlepszy w naszym rejonie.

Jesteśmy blisko natury, staramy się ją szanować. Wieś Dębnica Kaszubska to miejscowość położona na terenie Parku Krajobrazowego Dolina Słupi. Czyste powietrze, woda i piękno krajobrazu - w takim otoczeniu pieczemy chleby, bułki i ciasta.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Domin"
ul. Kościelna 33
76-248 Dębnica Kaszubska
tel. 59 813 13 14
tel. kom. 602 117 090
biuro@domin.com.pl